3

«

»

Kov 09

Vasarinių aidai..

Besibaigiant žiemai, KTU trečius rūmus sudrebino „Nemuno“ nuliukams skirta šventė – Vasarinės. Į šeštą aukštą kopė ne tik dabartiniai ansambliečiai, bet ir visada laukiami, bei gerbiami, buvę nemuniečiai. Šventė visus renginio dalyvius pabandė nukelti į senesnius laikus, drauge su Anele ir Anupru pakeliauti po senąsias repeticijas, o su šiuolaikiniu nemuniečiu Klevu iš šalies pažvelgti į dabar vykstančias atrankas. Savo pasirodymais tą vakarą stebino visų žanrų atstovai, o tik šiemet į mūsų gretas įsilieję nauji nariai, savo išradingumu ir pasirodymų žavėtis privertė tikrai kiekvieną. Vakaro staigmena- vokalų ir šokėjų šokis „Gumbinė“, visų tarpe jau pramintas „Įžambine“.
Po rimtosios renginio dalies, kam netikėtai, kam lauktai į salę sugužėjo visas čigonų taboras. Savo dainomis ir šokiais užkerėję publiką, ne vieną kaklaraištį, ar papuošalą pasisavino, kurių savininkam po to teko pavargti, kad juos atgautų.
Kaip visada jaukus gitarų vakaras šildė ne tik žvakių skleidžiama šviesa, bet ir dainų skambesiu. O mieloje draugijoje kiekvienas dainavo ne tik lūpomis, bet visa širdimi.
Dėkojame tiems, kas dalyvavote. Tiems kurie nebuvo, arba tiems kurie nori prisiminti suteikiame galimybę pasižiūrėti kelis vaizdelius iš 2010 „Vasarinių“.

Video reportažas iš 19** šokėjų repeticijos.

Netrukus galėsite pasklaidyti ir „Nemuno sootraukų“ elektroninį variantą.

Autorius: Vasarinukė