3

«

»

Spa 29

Visuotinis surašymas 2010 m.

Pagaliau baigtas dar 2009 m. lapkričio mėn. tuometinio (ir dabartinio) pirmininko pavaduotojo Antano iniciatyva pradėtas visuotinis Nemuno narių surašymas.

Ši „akcija“ nebūtų įvykusi be šauniųjų žanrų seniūnų, tad viso ansamblio vardu didžiausia padėka jiems: naujai išrinktiesiems – Mariui, Mikui, Justui ir Monikai bei Agnei ir Mantui – ir, žinoma, jų pirmtakams – Vytui ir Dinarai.

Taigi bendro darbo dėka suskaičiuota, kad šiuo metu geliančiame Nemuno vandenyje braidžioja 128 žmogeliukai! Tikėkimės, jog atslūgus euforijai po „Kadagio“ bei dėl natūralios atrankos šis skaičius pasikeis TIK nežymiai.

O dabar linksmoji statistika!.. (arba informatikos pagrindai MS Excel)

———————————————————————————————————–
———————————————————————————————————–

Nemune yra 89 tikri nemuniečiai (Choras – 44; Šokėjai – 24; Orkestras – 12; Kapela – 9)
ir
šiais metais sulaukėme 39 naujų narių (Choras – 16; Šokėjai – 16; Orkestras – 2; Kapela – 5).

*į tolimesnę statistiką nauji nariai neįtraukiami, mažu kitais metais

Moterų kiekybinė persvara prieš vyriją nežymi – 55% prieš 45%.

Ansamblio narių amžiaus vidurkis – 22,3 m.
Vyriausias – Vilius Lagunavičius (šok.)
Jauniausia – Neringa Adomaitytė (vok.)

78% ansamblio narių studijuoja Lietuvos aukštosiose mokyklose arba kolegijose. Kiek iš jų studentauja – dar neištirta . Bet kokiu atveju 68% nemuniečių yra KTU studentai, o populiariausias fakultetas – Cheminės technologijos.

Gausiausiai iki šių dienų išsilaikiusi nemuniečių karta atėjo 2007 m. Šiuo metu jų net 22.

Panašu, kad pokyčių vadovų gretose greitu metu nenusimato. Absoliučiai absoliuti lyderė, net 41 metus laiką kartu su Nemunu leidžianti, kanklyčių vadovė Beatričė Kubiliūnienė!

Didžiausia Nemuno giminė. Ne absoliutūs, bet lyderiai (nes turi daugiausiai potencijos ) yra Miklovai – Vilius, Gedas ir Arturas. O ar mažasis Motiejukas greičiau ateis į Nemuną, ar pagausės Muleravičių bei Sadzevičių gretos priklauso tik nuo pastarųjų pastangų . Žinoma, nereikia nuošaly palikti ir Kavaliūnų, tačiau, atrodo, jog „Vakarų fronte nieko naujo“ .

Saugiausi Kauno rajonai – Panerys, Dainava ir Petrašiūnai. Čia, Neries krantinėje, V.Krėvės prospekte bei T.Masiulio gatvėje, gyvena net po keturis nemuniečius. Jei ką, bėkit pas juos .

O galbūt norėtumėte sužinoti dar ką nors?

Autorius: Nemuno duomenų bazės valdytojas